Satış Hattı
Satış Destek Hattı
WhatsApp Hattı

Yanmaz Akustik Sünger

Alev Almaz Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Yanmaz akustik süngerler alev almaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ses yalıtım süngeri, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Akustik süngerlerin yüzey yapılarını yumurta, piramit, labirent formlarına dönüştürülerek akustik performansları arttırılır.

yanmaz akustik sünger firend

Yanmaz akustik süngerlerin; ses emilimi alev almazlık test raporları ve sertifikaları mevcuttur.


Yüksek frekanslı ve orta derecedeki ses alanlarında maksimum performans değerlerine sahip yanmaz akustik sünger, pvc bariyer, kurşun bariyer gibi yalıtım malzemelerin birleşimi ile sesin yalıtımında daha iyi performans sunar. Otomotiv ve beyaz eşya sektöründe motor seslerinin yalıtımında kullanılırlar.

Yanmaz Akustik Sünger Modelleri

yumurta sünger yanmaz akustik sünger

Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Stüdyo ses kayıt odalarında çok sık rastladığımız hesaplı ve ses yutucu yanmaz akustik sünger "Viyol Yumurta Sünger" 20-30-40 ve 50mm kalınlıklarında mevcuttur.

labirent akustik sünger yanmaz akustik sünger

Yanmaz Akustik Labirent Sünger

Deseni çoğu kişiye hitap etmese de akustik ses emilim performansı yumurta sünger ile aynıdır. Jeneratör odası, kazan dairesi, asansör dairesi gibi mekanik ortamlarda kullanabilirsiniz.

piramit akustik sünger fiyatları

Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik sünger kaplama uygulaması için kusursuz bir montaj için bu ürünü kullanabilirsiniz. Kenar birleşim noktaları diğer süngerlere göre daha düzenli durmaktadır.

alev almaz düz sünger

Yanmaz Akustik Düz Sünger

Yüzeyi herhangi bir forma sahip olmayan akustik sünger modelimizdir. Çoğunlukla dikkat çekmemesi gereken bölümlerde ve tavan akustik kaplamalarında tercih edilir.

akustik basotect melamin sünger

Basotect Melamin Sünger

Antibakteriyel, kesinlikle alev almaz, hafif, kolay uygulanabilir ama narin, beyaz ve açık gri renklere sahip akustik ses emici sünger modelimiz.

bariyerli yanmaz akustik sünger

Bariyerli Yanmaz Akustik Sünger

Hem ses kesici hem de ses emici olan alev almaz ses yalıtım süngeri modelimizdir. Poliüretan süngerde olduğu gibi melamin süngerde de bariyerli sünger mevcuttur.

yanmaz akustik sünger uygulaması

Yanmaz ses izolasyon süngerleri ses yutumu sağlayan akustik süngerlerdir. Uygulamalarda sık kullanılan bu süngerler poliüretan maddesinden üretilir ve yanmaz süngerlerdir. Gürültü ihtiva eden tüm ortamlarda akustik düzenleme amaçlı, jeneratör odalarında, kompresör kabinlerinde sanayi makinelerinin kabinlerinde, havalandırma kanallarında ses sönümleyici olarak kullanılırlar.


Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngeri Nasıl Uygulanır ?


Akustik ses yalıtımı yapılması gereken uygulama alanı kuru ve temiz hale getirilir. Solid esaslı sıvı yapıştırıcı tutkalı alev almaz süngerinin uygulanacağı bölgeye ve süngere her yerine olacak şekilde sürdükten sonra yapıştırılır.

Yanmaz Akustik Sünger Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulama, Toptan ve Perakende Satış,Akustik Danışmanlık ve Akustik Projelendirme Hizmetleri için iletişime geçin.