Satış Hattı
Satış Destek Hattı
WhatsApp Hattı

Endüstriyel Ses Yalıtımı

Mekanik Mahallerde Ses İzolasyonu

Üretim alanlarında endüstriyel ses yalıtımı, makine sesi gürültüsünün fabrika ve bina içinde yayılmasını engellemek için yapılır. Evinizde komşunuzun konuşma sesinden bile rahatsız olduğumuzu düşünürsek fabrika içindeki sesin ne kadar rahatsız edeceğini tahmin etmek zor olmayacaktır. Endüstriyel ses yalıtımı için makine çevresinde, duvar ve tavan kaplamalarında ses izolasyon malzemeleri kullanılmalıdır.

endüstriyel ses yalıtımı

Endüstriyel Ses Yalıtımı Malzemeleri

Ses yalıtımında kullanılan malzemeler, mekanda oluşan ses desibeline göre farklılık gösterir. Ses desibeli ne kadar yüksek ise o kadar yoğun malzeme kullanılır ve katmanlı ses izolasyonu uygulamasına gidilir.

 • - Fabrika Gözetleme Kabini
 • - Ses Yalıtımlı Perde
 • - Akustik Panel
 • - Yanmaz Akustik Sünger
 • - Basotect Melamin Sünger
 • - Epdm Ses Bariyeri
 • - Bariyerli Akustik Sünger
 • - Bondex Sünger
 • - Bariyerli Akustik Süngerpan
 • - Süngerpan
 • - Kauçuk Levha
 • - Ses İzolasyon Kabini

Gibi pek çok ürünü endüstriyel alanlarda ses yalıtımı yaparken kullanmaktayız.

Endüstriyel ses izolasyonu, ses seviyesinin yüksek olması sebebi ile firmamızdan akustik danışmanlık ve projelendirme hizmeti alabilirsiniz.

fabrika ses izolasyonu

Fabrika Ses Yalıtımı

Fabrikalarda makine parkurları, test odaları ve gözetleme odaları için ses izolasyonlu kabin imalatı gerçekleştiriyoruz.

kazan dairesi ses yalıtımı

Kazan Dairesi Ses Yalıtımı

Kazan dairesi, küçük ve orta büyüklükteki binalarda, bodrum katlar kazan dairesi olarak kullanılabilir. Ancak ses yalıtımı dikkate alınmazsa gürültü şikayetlerini de beraberinde getirir.

jeneratör kabini ses izolasyonu

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

Jeneratörünüzün kapasitesi ve gücü her ne olursa olsun, ona uygun akustik ses yalıtımı çözümü ile jeneratör ses izolasyonu gerçekleştirebiliriz.

asansör dairesi ses izolasyonu

Asansör Dairesi Ses İzolasyonu

Asansör dairesi ses yalıtımında kalıcı ve etkili sonuçlar arayanalr için yüksek ses seviyelerini en aza indiren ses yalıtım malzemelerimiz ile hizmet veriyoruz.

chiller soğutma grubu ses izolasyonu

Chiller Soğutma Grubu Ses Yalıtımı

Bu tür uygulamalar için akustik ölçüm , mekanik tasarım , ekipmanın uygun şekilde çalışması ve maksimum performansı optimize etmeye izin veren sistemler üretmekteyiz.

hidrofor odası ses izolasyonu

Hidrofor Odası Ses Yalıtımı

Hidrofor odasından çıkan sesler oldukça rahatsız edicidir.Ses izolasyon uygulamalarında ses geçişinin olduğu noktalarda bariyerli akustik süngerler kullanılır.

Ses İzolasyonu

Makine çalıştıran ortamda gürültü fazla olunca çalışanlardan beklenen çalışma potansiyeli aza iner ve çalışanların çalışma verimleri düşer. Bu nedenle fabrika sahipleri endüstriyel ses yalıtımı uygulamasına başvurması gerekmektedir. Fabrika sahiplerinin görevlerinden birisi de ses ve çevre kirliliğinin oluşmamasına özen göstermektir. Üretim hane de çalışanlar, üretim hanenin yakın bölgesinde yaşayanlar ve çalışanlar, öğrenciler bu fabrika gürültüsünden etkilenmemesi için en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz.

Endüstriyel Ses İzolasyonu Uygulamaları

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulama, Toptan ve Perakende Satış,Akustik Danışmanlık ve Akustik Projelendirme Hizmetleri için iletişime geçin.