Satış Hattı
Satış Destek Hattı
WhatsApp Hattı

Akustik Ahşap Kapı

Ses Geçirmez Yalıtımlı Kapı

Akustik ahşap kapı sayesinde ses yalıtımı sağlamak istiyorsanız ve size uygun kapıyı bulamadıysanız doğru adrestesiniz. Bir kapıya ses yalıtımı yaptırmak için öncelikle sesin odaya nereden ve nasıl girdiğini incelemeniz gerekecek. Keşif ekibimiz özel projeleriniz için size bu konuda yardımcı olabilir.Ardından, gürültüyü engellemenin en iyi yöntemini seçiyoruz. Bu, bütçenize, ev geliştirme deneyiminize ve sorununuzun kaynağına göre belirlenecektir.


Ahşap stüdyo kapısı, oda kapısı, otel kapısı, sinema odası kapısı ve ev kapısı gibi seçeneklerimize göz atın..

akustik ahşap kapı

Akustik Ahşap Kapı Özellikleri

Tekno Foam Akustik Ses Yalıtımlı Kapı üreticisi; sertifikalı ses yalıtımlı kapılar, tüm belirli oktav bantlarında istenen herhangi bir ses seviyesine (dB) uyacak şekilde üretmektedir. Bu, özellikle çok yüksek veya çok alçak tonları azaltan ses yalıtımlı kapıların geliştirilmesini ve üretilmesini mümkün kılar.

akustik ahşap stüdyo oda kapısı
akustik ahşap otel kapısı
camlı ahşap kapı ses geçirmez kapı
ses yalıtımlı acil çıkıl kapısı

Ses İzolasyonlu Akustik Kapı

Bu ses yalıtımlı kapılar elektrik santralleri, gürültü üreten endüstriler, kanalizasyon arıtma tesisleri, test odaları, tiyatrolar, canlı müzik mekanları ve diğer kültür merkezleri gibi binalarda kullanılmaktadır. Sonuç olarak firmamız, bu projelerde son derece deneyimlidir ve size tavsiyelerde bulunabilir, tüm ayrıntılarla ilgilenebilir ve inşaat ekibiniz için uzman bir tartışma ortağı olarak hareket edebilir.


Ses Geçirmez Yalıtımlı Kapı

Özel yapım akustik ses geçimez ahşap kapıları ustalarımız tarafından yapılan el emeğidir. Kapı, çerçeve ve akustik contalar özel spesifikasyonlarınıza göre ve boşluk olmadan mükemmel bir şekilde oturacak şekilde üretilir. Çelik çekirdekler, akustik cam vb. şeyler dahil olmak üzere kapılardaki birçok değişken özel olarak eklenebilir. Bu kapılar yaklaşık 25dB'ye kadar performans gösterebilir!


Akustik ahşap kapı fiyatları ne kadar oranda ses kesilmesini istediğinize göre farklılık gösterir çünkü kapı iç ve kenar detaylarında ona özel ürün kullanılır. Ayrıca özel yapım olduklarında ve size özel üretilmeleri için de uzun süreler bekleyebilirsiniz.

ses yalıtımlı akustik ahşap kapı nasıl uygulanır

Yaşam kalitesi giderek daha katı standartlar gerektirir; şirket ve kurumların, insanları ve/veya çevrelerini korumak için katı ses yalıtımı gereksinimleri vardır. Bu da ses yalıtımının ve gürültü kirliliğinin önlenmesinin giderek daha önemli hale geldiği anlamına gelmektedir. Öte yandan, örneğin kültür merkezlerinde akustik performansı en üst düzeye çıkarmak için ses yalıtımı uygulanmaktadır.

Ahşap Ses Yalıtımlı Akustik Kapı Uygulamaları

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulama, Toptan ve Perakende Satış,Akustik Danışmanlık ve Akustik Projelendirme Hizmetleri için iletişime geçin.