Satış Hattı
Satış Destek Hattı
WhatsApp Hattı

Akustik Panel

Akustik Duvar Tavan Ses Yalıtım Panelleri

Akustik panel çeşitleri, restoranlarda, ofislerde ve daha pek çok alanda sesi sönümlemek ve azaltmak için mükemmel ses yutucu malzemeler sağlar. Standart akustik kumaşla sarılmış paneller, PET polyester keçe panel, delikli ahşap ve suya dayanıklı akustik paneller dahil olmak üzere seçebileceğiniz çok sayıda ses yalıtım paneli stilimiz mevcut . Tekno Foam'ı benzersiz kılan şey, ses geçirmez akustik panelleri şık bir şekilde yapmamızdır.

akustik panel kaplama malzemesi

En çok tercih edilen ses yalıtım ürünlerimizden biri akustik panellerdir. Belli bir tasarıma sahip olmayan tek renk ürünler kullanmak yerine dekoratif yalıtım malzemeleri kullanmak isteyip kararsızsanız bize danışın. Yapmanız gereken odanızın görselini ve metrajını iletip orası için en iyi akustik tasarımı istemek. Bu kadar kolay.


Tekno Foam Akustik Panellerine Şimdi Göz Atın.

Akustik Paneller

akustik kumaş kaplı paneller tekno foam

Akustik Kumaş Kaplı Paneller

Camyünü dolgulu akustik ses yalıtım panellerinden biri olan bu paneller; altıgen, daire, üçgen, 3 boyutlu ve dijital kumaş kaplama gibi çeşitlere sahiptir.

akustik keçe panel pet polyester baffle tavan

Akustik Keçe Paneller

PET Polyester akustik keçe paneller mekanlarda duvar tavan paneli, masa ayırıcı mekan bölücü veya perde olarak kullanıma hazır çevre dostu malzemelerdir.

akustik ahşap panel duvar kaplama ses yalıtımı

Akustik Ahşap Paneller

Akustik ahşap yansıtıcı ve yutucu paneller; delikli, derzli, linear, baffle ve asma tavan paneli olarak karşınıza çıkıyor. Özellikle konferans salonu, tiyatro salonu gibi mekanlarda sıklıkla kullanılır.

akustik asma tavan sistemleri tekno foam

Asma Tavan Sistemleri

Asma tavan sistemleri T24 veya T15 taşıyıcı sistemleri ile özellikle hacim akustiği gerektiren alanlarda kullanılan ürünlerdir. Tavanda istenmeyen görüntüyü engeller ses dengesi sağlar.

akustik stüdyo panelleri tekno foam

Akustik Stüdyo Panelleri

Sesin en önemli olduğu mekanlar stüdyo ses kayıt müzik odalarıdır. Bu mekanlarda ses dengesini koruyabilmek için geliştirilmiş stüdyo panellerini Tekno Foam ürün gamında bulabilirsiniz. Akustik ahşap difüzör, basstrap, oda kiti vs.

akustik ahşap yünü duvar tavan paneli

Heraklite Ahşap Yünü

Hacim ve inşaat akustiği akustik projelendirme çalışmalarında tercih edilebilir bir diğer ürün herakli akustik paneldir. Bu malzzemeler çimento ve kavak ağacı kullanılarak üretilir. Darbeye dayanıklı ses izolasyon panelidir.

akustik masa seperatörü masa paneli

Akustik Masa Seperatörü

Çağrı merkezi ve ofis ses yalıtımı uygulamaları konuşma seslerinin oluşturduğu ses kirliliğini önlemek amacıyla yapılır. Konuşma sesinin temas edeceği, çalışanın yakınında konumlandırılacak akustik masa paneli ile istenilen sonuç elde edilir.

akustik paravan ara bölücü ofis panelleri

Akustik Paravan

Camyünü dolgulu akustik kumaş kaplı paravanlar tekerlekli ve ayaklı olacak şekilde akustik yalıtım uygulamalarında kullanılır. Kütüphane, düğün salonu,açık ofis, hatta fabrika gibi yerlerde ara bölücü duvar görevi görür.

akustik panel ses yalıtım

Akustik Panel Nasıl Uygulanır ?


Duvar ve tavanda sabit ürün kullanılması gerekiyorsa akustik ses yalıtımı yapılması gereken yüzeyi bir bez ile kuru ve temiz hale getirin. Solvent bazlı sıvı tutkalı panelin kullanılması gereken bölgeye ve panelin arka yüzeyin her yerine olacak şekilde sürdükten sonra hafif elle baskı uygulayarak bölgeye sabitleyin.


Akustik tavan panelleri için asma aparatları mevcuttur. Lazer metre ile panellerin asılacağı alanlar belirlenir. Matkap ile gerekli yerlerden delik açılır. Tavana asılması gereken aparat monte edilir. Panellere takılan aparatın ucu ile askı aparatı ipi birbirine tutturularak uygulama tamamlanır.

Akustik Ses Yalıtımı Panelleri

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulama, Toptan ve Perakende Satış,Akustik Danışmanlık ve Akustik Projelendirme Hizmetleri için iletişime geçin.