Satış Hattı
Satış Destek Hattı
WhatsApp Hattı

Tekno Pan

Akustik Kumaş Kaplı Sünger Panel

Tekno Pan iç yüzeyinde ses yalıtım süngeri bulunan dış yüzeyine darbeye dayanıklı ses emici kumaş kaplı ses yalıtım panelidir. Dış yüzeyinde bulunan akustik kumaş istenen renkte bulunabildiğinden dolayı mekana uygun tasarım sağlanabilir ve akustik sağlanır.


Dekoratif Ses Emici Kumaş Panelleri, yüksek performanslı gürültü ve yankılanma azaltma sağlar. Ses emilimi ve gürültü azaltma için Ses Emici Kumaş Paneller, ses ortamını iyileştirir.

tekno pan akustik kumaş panel

Teknopan akustik kumaş kaplı ses yalıtım panellerinin ses yutum değerleri, alev almazlık test raporları ve sertifikaları mevcuttur.


Akustik Tekno pan panelleri iç kısmında basotect melamin sünger, poliüretan akustik köpük sünger ve yanmaz akustik sünger kullanıyoruz. Akustik kumaş kaplı panellerde isteğe göre 95 Kg/m³ camyünü ve taş yünü kullanılarak üretim yapılır. Yüzeyinde akustik keçe kumaş ve basic panama kumaş kullanılabilir. Akustik keçe kumaş camira sonus synergy blazer cara serilerinden tercih edilebilir.

Akustik Tekno Pan Modelleri

akustik kumaş kaplı panel

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Tavan Paneli

Yüzeyi ses emici kumaş kaplı ses yalıtım paneli. Altıgen, üçgen, daire, kare ve dikdörtgen modellerde üretilebilir .

tekno pan akustik 3d duvar paneli

Akustik Kumaş Kaplı 3D Duvar Paneli

3 boyutlu akustik kumaş kaplı paneller piramit üçgen yatay gibi modellerde üretilip istediğiniz gibi dekore edilebilir.

akustik kumaş kaplı paravan takno pan

Akustik Kumaş Kaplı Paravan

Kolay taşınabilir istediğiniz yerde kullanabileceğiniz tekerlekli ve ayaklı modelleri ile akustik paravanlar masa ve ortam bölücü olarak kullanılır.

akustik seperatör masa paneli

Akustik Masa Seperatörü Paneli

Masa üzeri paneli masa ayırıcı akustik panel ürünümüz istediğiniz ebatta özel ayak aparatıyla veya direkt olarak her masaya sabitlenebilir.

tekno pan akustik baffle tavan paneli

Akustik Baffle Tavan Paneli

Tavandan dikey olarak sarkıtılan kumaş kaplı akustik ses yalıtım paneli her alanda kullanıma uygundur. Fabrika çalışma alanlarından müzik odalarına kadar her hacim akustiği uygulamasında kullanılabilir.

tekno pan akustik kumaş kaplı yüzer tavan paneli

Akustik Yüzer Tavan Paneli

Canopy kumaş kaplı yüzer tavan paneli tavandan yatay olarak sarkılan akustik ses emici tavan panelleridir. Kumaş kaplı paneller gibi her modelde üretilebilir ve her alanda uygulanabilir.

tekno pan akustik paneller

Kullanım Alanları


Açık ve Kapalı Ofisler

Toplantı Konferans Odası

Sinema Tiyatro Salonu

Stüdyo Ses Kayıt Müzik Odası

Bateri Davul Piyano Odası

Radyo Reji Televizyon Odası

Hastane Emar İşitme Cihazı Odası

Avm Showroom Salonları

Cafe Restaurant Disco Bar

Youtuber Greenbox Odası

Yüzme Havuzu Atış Poligonu

Tekno Pan Akustik Paneller Nasıl Uygulanır ?


Kullanım alanı olarak akustik mekanları seçebilirsiniz. Akustik malzeme seçimi için ilk önce keşif yapılır böylece kullanılacak malzeme ve ardından uygulanacağı alan tespit edilir.


Uygulamalar kullanılan akustik panel malzemesine göre değişir. Akustik duvar tavan paneli yapıştırma yöntemi yapılacaksa solid sıvı yapıştırıcı ve silikon kullanılarak uygulanır. Akustik paravan uygulaması serbest konumlandırmadır istenilen yere konulabilir. Masa seperatörleri masa üzerine sabitlenir masa altından vidalanarak tutturulur. Yüzer tavan ve baffle tavan paneli özel askı aparatları ile sarkıtılır.


Tekno Pan Akustik Panel Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulama, Toptan ve Perakende Satış,Akustik Danışmanlık ve Akustik Projelendirme Hizmetleri için iletişime geçin.