Satış Hattı
Satış Destek Hattı
WhatsApp Hattı

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı Salonu Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri - Toplantı Kabini

Toplantı odası ses yalıtımı , ortalama bir ofis alanında yapılan akustik düzenleme uygulamalarındandan farklı değildir; sadece biraz daha önemliler. Toplantı odanızdaki ses kirliliği tüm toplantınızı ve sunumunuzu mahvedebilir. Çalışma alanınızın akustiği zayıfsa, üretkenliğin etkilenmesi kaçınılmazdır. Toplantı odanız muhtemelen röportajlar yaptığınız, sunum yaptığınız, konferans görüşmeleri yaptığınız ve anlaşmaları kapattığınız yerdir.

toplantı odası ses yalıtımı kaplamaları

Toplantı Salonu Ses Yalıtımı


Örneğin uluslararası bir konferans araması toplantı odasının dışındaki gürültü faaliyetleri nedeniyle kesintiye uğradığında ne kadar para ve fırsatın kaybolduğunu bir düşünün. Ses kesintilerinin doğası ne olursa olsun, düşük ses kalitesinin şirketinizin çalışabilirliğini düşürmesi muhtemeldir. Duvarlarınız hassas bilgilere kulak görevi yaptığında da bütünlüğünüz söz konusu olur. Uygun akustik ses yalıtımı olmadan, bir işletme ve çalışanları en iyi kapasitelerinde çalışamazlar.


Burada, toplantı odanızı ses geçirmez hale getirmenin ve iş yerinizdeki ses akustiğini iyileştirmenin bazı yollarını sizlere açıklayacağız.

toplantı salonu akustik ses yalıtımı

Toplantı Odası Ses Yalıtımı Malzemeleri

Bir çalışma alanından diğerine ses iletimi, birçok ofis binasında yaygın olarak görülen bir durumdur. Toplantı odanızda çalışırken yaşadığınız gürültü kesintilerinin 'ince duvarlardan' kaynaklandığını varsayabilirsiniz. Ses iletimi hakkında anlaşılması gereken ilk şey, gürültünün en az dirençli yolu izlediğidir.


Çalışma alanınıza ses girmesine izin veren en yaygın bölgeler pencereler, kapılar, duvarlar, tavanlar ve binadaki diğer açıklıklardır. Yani, binanızdaki en zayıf nokta hangisiyse, sesin içinden geçeceği yer orasıdır. Bu nedenle, duvar kaplama ses yalıtım malzemeleri aramak için acele etmeden önce, alanınızın bir denetimini yapmalısınız.


Gürültünün binanıza nüfuz edebileceği tüm yolları anlayın ve tüm 'zayıf noktaları' not edin. Bir odayı nasıl ses geçirmez hale getireceğinize başlamak, neyi hedeflediğinizi belirleyerek başlar.


toplantı odası akustik ses yalıtım kabini

Ses Yalıtım Kabini


Akustik toplantı kabini açık ofislerde toplantı odası kullanmak istemeyen firmalar için ideal çözümdür. 6 ile 10 kişi içinde barındırabilecek akustik toplantı modülü yapmak mümkün. Akustik ses yalıtımlı toplantı kabinleri mobilyalı ve mobilyasız olarak standart ve standart dışı üretime açıktır.

toplantı odası akustik panel ses yalıtım malzemeleri

Akustik Panel


Akustik kumaş kaplı panel, akustik ahşap panel ve akustik keçe panel toplantı odalarının en modern akustik ses yalıtım malzemeleridir. Akustik duvar ve tavan kaplaması olarak tercih edilir. Farklı kalınlık ve modelde üretildiğinden istenilen akustik tasarımı elde etmek mümkündür.

toplantı odası akustik zemin kaplama ses yalıtımı malzemeleri

Akustik Zemin Kaplama


Akustik karo halı ve duvardan duvara akustik halı ile toplantı odalarında akustik zemin kaplama uygulaması tamamlanır. Farklı renk ve dokuda ses yalıtımlı halılar firmamızın ürün gamında mevcuttur.

toplantı odası asma tavan sistemleri ses yalıtım malzemeleri

Asma Tavan Sistemleri


Metal asma tavan, ahşap asma tavan ve camyünü asma tavan sistemleri baffle asma tavan panelleri ile toplantı odası ses sistemlerini gizlemek ve akustik düzenleme sağlamak artık çok kolay.

toplantı odası ses yalıtım süngeri ses yalıtım malzemeleri

Ses Yalıtım Süngeri


İnşaat akustiği projelerinde duvardan duvara, odadan odaya ve katlar arası ses geçişini engellemek için bariyerli bondex sünger ve süngerpan kullanılır.

toplantı odası akustik sünger ses yalıtım malzemeleri

Akustik Sünger


Ses yalıtımında firmaların dikkat ettiği bir diğer konu uygulamaların maliyetidir. Bu noktada performansı yüksek ama görüntü kalitesi ile panellerin bir alt sırasında yer alan akustik süngerler devreye giriyor.

toplantı odası tecsound bariyer ses izolasyon malzemeleri

Ses İzolasyon Malzemeleri

toplantı odası şap altı ses yalıtım malzemeleri

Parke ve Şap Altı Ses Yalıtım Şilteleri

toplantı odası akustik panel kaplama

Toplantı Odası Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Ses yalıtımı yapılacak alanın ilk önce keşfi yapılır. Bu keşif sırasında alanın metrajı çıkarılır ve sesin yankılanacağı alanlar tespit edilir. Toplantı odası akustik tasarımı kullanılması gereken malzemeler ile müşterilerimize sunulur. Tasarımda kullanılan malzemeler onaydan geçtikten sonra üretime alınır. Üretim süresi bittiğinde belirlenen gün ve tarihte uygulama tamamlanır. Projenin büyüklüğüne göre uygulama süresi değişmektedir.


Bir toplantı odası ses yalıtımına yönelik ürünlerimiz çok çeşitlidir. Geleneksel veya standart akustik panellerden, her türlü ihtiyaca ve hemen hemen her dekora uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış ve tasarlanmış üst düzey ürünlere kadar her şeyi içerir. Ses emici duvar panellerimiz, kapı contalarımız ve tavan döşemelerimiz piyasadaki en iyi gürültü azaltmayı sunar.


Toplantı Odası Akustik Ses Yalıtımı Uygulamaları


Toplantı Odası Akustik Ses Yalıtımı m2 Fiyatları


Toplantı odası akustik ses yalıtımı m2 fiyatı ses yoğunluğuna bağlı olarak kullanılması tespit edilen malzemelere ve işçiliğe göre değişiklik gösterir. Uygulamanız için fiyat almak isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak teknik ekibimizle görüşebilirsiniz. Bateri odası ses yalıtımı m2 fiyatları hakkında net bilgiye sahip olabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulama, Toptan ve Perakende Satış,Akustik Danışmanlık ve Akustik Projelendirme Hizmetleri için iletişime geçin.