Satış Hattı
Satış Destek Hattı
WhatsApp Hattı

Klima Odası Ses İzolasyonu

Chiller Soğutucu Ses Yalıtımı Malzemeleri

Geliştirdiğimiz klima odası ses izolasyonu sistemi ile gürültüye kaynağında müdahale edip gürültüyü minimize ediyoruz.Günümüzde kullanımı oldukça artan klima santralleri ve klima dış üniteleri, özellikle yaz aylarında sürekli çalışıyor olması ve dolayısı ile çıkardığı gürültüden dolayı insanları rahatsız etmektedir.

Klima dış ünite ses yalıtımı uygulamamız ile tek seferlik anahtar teslim yaptığımız uygulamalarda yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile gürültüyü istenilen seviyelere indirgenmesini taahhüt ediyoruz.

klima odası ses izolasyonu

Ses Yalıtımı Hizmetlerimiz


Ses İzolasyon Firması olarak, klima odası ses izolasyonu dış ünite ses yalıtımı yanında, jeneratör ses yalıtımı, soğutma grupları için ses yalıtımı, chiller ses yalıtımı, fabrika ses yalıtımı ve akustik duvar uygulamaları alanlarında standart üstü çalışmalar ile hizmet veriyoruz. Çalışan kadromuzun tecrübe ve bilgisi, modern makine parkurlarımızın teknolojisi ve gücü sayesinde yüksek üretim kapasitesi ile faaliyet gösterebiliyor, her tür talebe kusursuz şekilde yanıt verebiliyoruz.

klima odası ses izolasyonu malzemeleri

Klima Odası Ses İzolasyonu Malzemeleri

Çalışma alanlarında, evlerde, fabrikalarda bu sorunun önüne geçebilmek adına menfez sistemi sayesinde bunun önüne geçilebilmektedir. Akustik Menfez yüksek ses emilimi sağlayan yapısı ile birlikte chiller grubunda yer alan bir çok endüstriyel makinelerin ses geçişlerini engelleme konusunda üstün başarılı ürünlerdir. Gürültü azaltma sistemi sayesinde ortamda bulunan kişiler ses kirliliğine maruz kalmaz.

Duvar tavan zemin ses yalıtımı uygulamalarında kullanılan titreşim, gürültü ve akustik yalıtım malzemeleri ses oranına göre göstermektedir. Oda içinde ses izolasyonu sağlanması için kullanılan izolasyon malzemeleri ses geçiş oranına göre belirlenir. Ses yalıtım alçıpan profil bandı, sünger yapıştırıcısı, akustik mastik ve akustik alçıpan uygulama sırasındaki yardımcı ses izolasyon malzemeleri arasındadır.


ses yalıtım süngeri ses yalıtım malzemeleri

Ses Yalıtım Süngeri


Bariyerli süngerpan, rebonded süngerpan, echobone bondex - bondeks sünger en çok kullanılan ses izolasyon süngeridir.

akustik sünger ses yalıtım malzemeleri

Akustik Sünger


Yanmaz akustik süngerler ve basotect melamin süngerlerde; piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger ve düz süngerdir.

akustik menfez

Akustik Menfez


Uygun kalınlıkta perfore ve düz metal içinde taş yünü gibi mineral yünler monte edilmiş, kullanılacağı boşluğa göre özel ölçülerde imal edilen akustik menfezlerdir.

tecsound bariyer ses izolasyon malzemeleri

Ses Yalıtım Bariyerleri


Epdm heavy layer ses bariyeri, tecsound ses yalıtım bariyeri ve keçeli pvc ses izolasyon bariyeri. Duvar ses yalıtımı ve tavan ses yalıtımı uygulamalarında kullanılır.

chiller soğutucu klima ses yalıtımı

Klima Dış Ünite Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Günümüz koşulları altında kullanım oranı oldukça yükselen klimaların, dış ünitelerinde ve santrallerinde oluşan gürültüyü engellemek ve minimum düzeye indirgemek adına ses yalıtım sistemlerini son derece fonksiyonel şekilde firma olarak sağlıyoruz.

Tekno Foam olarak gürültü kontrol sistemleri ile ses yalıtım ve akustik izolasyon alanlarında kusursuz şekilde hizmetler sunuyoruz. Ekonomik anlamda da uygun fiyatlarla müşterilerimizin tam memnuniyetlerini sağlıyoruz.


Klimaların dış ünitelerinde kullanımı son derece işlevsel olan bu sistemler sayesinde gürültüyü kaynağında azaltıyoruz. Uzun ömürlü ve son derece dayanıklı olarak kurduğumuz yalıtım sistemleri ile sizlerin beklentisini tam olarak karşılıyoruz.

Klima Chiller Soğutucu Ses Yalıtımı Uygulamaları


Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde, farkımızı daima kaliteli malzemeyle nitelikli işler ve mükemmel işçilik ile ortaya koyuyoruz. Her ne koşulda olursa olsun söz verdiğimiz zaman diliminde, talep ettiğiniz hizmeti size sunuyoruz. Tekno Foam Ses Yalıtımı Firması olarak yönetim kadromuzdan teknik personellerimize kadar daima müşterilerimizin memnuniyetlerinin tam olarak karşılanmasına çalışıyoruz.


Klima Odası Ses İzolasyonu m2 Fiyatları


Klima Odası Ses izolasyonu m2 fiyatı ses yoğunluğuna bağlı olarak kullanılması tespit edilen malzemelere ve işçiliğe göre değişiklik gösterir. Uygulamanız için fiyat almak isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak teknik ekibimizle görüşebilir ve klima odası ses yalıtımı m2 fiyatları hakkında net bilgiye sahip olabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulama, Toptan ve Perakende Satış,Akustik Danışmanlık ve Akustik Projelendirme Hizmetleri için iletişime geçin.