Satış Hattı
Satış Destek Hattı
WhatsApp Hattı

Tekne Motoru Ses İzolasyonu

Yat Marine Ses Yalıtımı Malzemeleri

Marin Yat Tekne Motoru Ses İzolasyonu, tekne seyahatlerinizde motorda meydana gelen seslere maruz kalmamanız adına yapılır. İnsanlar sakin ve huzurlu zaman geçirmek için tekneleri tercih ediyorlar. Fakat tekne motorlarının çıkardığı yüksek derecede ses rahatsız edecek boyutta olduğu için ses izolasyonu kaçınılmazdır. Tekne Motor Ses yalıtımı yapılması oluşan gürültü kolaylıkla kalkmasına yardımcı olur.

yat tekne motoru ses izolasyonu

Yat Tekne Motoru İzolasyonu


Tekne motor kabininde ses izolasyonu sağlamak adına yanmaz ses izolasyon süngeri kullanmak gereklidir. %100 yanmaz ve sertifikalı ürünlerimiz epdm kauçuk ses bariyeri ile kullanıldığında ciddi bir izolasyon sağlanmış olur. Ortamdaki sesi emen bariyerli yanmaz ses izolasyon süngerleri uygulaması kolay ürünlerdir. Özel yapıştırıcısı ve parmak rulo aracılığı ile kendinizde uygulayabilirsiniz.

tekne motoru ses izolasyonu

Tekne Motoru Ses Yalıtımı Malzemeleri

Marin ve tekne ses izolasyonunda yüksek ses yalıtım değeri olan katmanlı malzemeler tercih edilmelidir. Motor odası ile kamaralar birbiri ile yakın mesafede olduğu için yalıtımda tercih edilen malzemeler çok önemlidir. Uzun süreli kullanımlarda gürültüden sakınmak konforlu yolculuk ve kullanım için olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline gelebilmektedir. Teknelerde konforlu seyahati sağlayacak ses izolasyonu için uygun ses yalıtım malzemeleri üretilmektedir ve işlem sırasında bunlar kullanılır.

ses yalıtım süngeri ses yalıtım malzemeleri

Ses Yalıtım Süngeri

akustik sünger ses yalıtım malzemeleri

Akustik Sünger

tecsound bariyer ses izolasyon malzemeleri

Ses İzolasyon Malzemeleri

tekne motoru ses izolasyonu kabini

Ses Yalıtım Kabini

yat tekne motoru ses yalıtımı

Yat Tekne Motoru Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Marin Tekne Motor Ses İzolasyonu sesi engellemekten çok düzenini sağlamak için yapılır. Ciddi performans sağlayacak güçlü sesleri engellemek için farklı malzemeler ile duvar, tavan ve zemine ses izolasyonu uygulamaları hizmeti de vermekteyiz.


Üst düzey ses emici ses yalıtım malzemeleriyle sağlanan Marin Tekne Motoru Ses İzolasyonu tekne motorlarının kabinlere sesinin ulaşmasını engelleyecektir . Tekno Foam olarak tüm ses izolasyon ve ses yalıtım sorunlarınıza kesin ve doğru çözüm sunmaktadır. Ses yalıtım malzemelerimiz tamamen yerli üretimdir. Ses yalıtım malzemelerimiz son derece kaliteli olup hepsi yanmazlık özelliğindedir.

Tekne Motoru Ses Yalıtımı Uygulamaları


Tekne Motoru Ses İzolasyonu m2 Fiyatları


Tekne yat motoru ses izolasyonu m2 fiyatı kullanılması gereken malzemelere ve işçiliğe göre farklılık gösterir. Tekne motorunuzda ses yalıtımı yaptırmak için fiyat almak isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak teknik ekibimizle görüşebilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulama, Toptan ve Perakende Satış,Akustik Danışmanlık ve Akustik Projelendirme Hizmetleri için iletişime geçin.