Satış Hattı
Satış Destek Hattı
WhatsApp Hattı

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Duvar Tavan Kaplama | Ara Bölücü Paneller

Akustik kumaş kaplı panel ürünlerimiz, yaşam alanlarındaki ses konforunu sağlamak için tercih ediliyor. Kumaş kaplı akustik paneller ofis, stüdyo, sinema, cafe restaurant ve kütüphane gibi mekanlarda yankıyı sönümler ve iletişim sorununu ortadan kaldırır. Sadece iletişimle de kalmayıp farkında olmadan maruz kalınan ilerki zamanlarda yaşanabilecek sağlık sorunlarınında önüne geçer.

Camyünü üzeri ses emici akustik kumaşla sarılı bu paneller, birçok modele sahip olduğu için her alanda kullanılabilir yapıya sahiptir. Duvarda, tavanda masa aralarında istediğiniz modelde tercih edebilirsiniz.

akustik kumaş kaplı panel

Akustik paneller, doğru kullanıldığında ofiste, restoranda, barda veya çok sayıda insanın bulunduğu başka herhangi bir yerde karşılaşabileceğiniz çeşitli akustik veya ses yalıtımı sorunlarını çözmede oldukça etkili olabilir.


Duvara veya tavana monte edilen bu akustik ses yutucu paneller 1002den fazla renk seçeneğiyle sunulmaktadır. B sınıfı yangın sınıfına sahiptir ve tüm halka açık mekanlarda kullanım için onaylanmıştır.

Kumaş Kaplı Akustik Paneller

akustik kumaş kaplı panel fiyatları

Kumaş Kaplı Duvar Paneli

Camyünü dolgulu ses yalıtım panellerinden biri olan bu akustik paneller; altıgen, daire, üçgen, 3 boyutlu ve dijital kumaş kaplama gibi çeşitlere sahiptir. Duvarda olduğu gibi tavanda da yapıştırma yöntemi ile uygulanabilir.

dijital baskılı akustik kumaş kaplı panel

Dijital Baskılı Akustik Panel

Akustik pano olarak kullanmak isteyen müşterilerimiz için istedikleri görüntüyü panellerin üzerindek kullanılıyoruz. Dijital baskılı kumaş kaplı panellerde diğer ürünler gibi canopy baffle gibi kullanılabilir.

3d akustik duvar paneli

3D Akustik Kumaş Kaplı Panel

3D Akustik duvar paneli piramit üçgen dalga vb formatlarda üretime uygundur. İç dolgusu için camyünü kullanılan bu paneller hem ses yutucu hem de dekoratif panel olarak her alanda kullanıma uygundur.

tissue kumaş kaplı akustik panel

Tissue Kumaş Kaplı Panel

Tissue kumaş kaplı Akustik Panel orijinal sesinizin netliğini geri kazanmak için tasarlanmıştır. Uygulamanız odanızdaki yankıları yakalayacak, arka plan gürültünüzü azaltacak ve odanızın içindeki ses kalitesi üzerinde daha fazla kontrol sağlayacaktır.

akustik kumaş kaplı baffle tavan paneli

Akustik Baffle Tavan Paneli

Akustik baffle tavan, yüksek ses emilimi için performans ve tasarım açısından büyük bir potansiyele sahiptir. Yüksek kalitede ses emilimi sağlayan bu paneller, metal tavan sistemi ile birlikte odanın görünümünü iyileştirme çekiciliğine sahiptir.

canopy akustik tavan paneli

Akustik Canopy Tavan Paneli

Basitçe söylemek gerekirse, asılı tavan panelleri, tavandan asılması veya duvara asılması amaçlanan ses emici panellerdir. Canopy akustik tavan paneli cam yünü ve akustik sünger gibi ham maddeler kullanılarak üretilebilir.

akustik masa seperatörü masa paneli

Akustik Masa Seperatörü

Masalar arası bölümlendirme için kullanılan seperasyon sistemleri özellikle çağrı merkezi ve ofis gibi çalışma alanlarında tercih edilir. Masa üzerinde veya arasında kullanılarak konuşma sesinin direkt çarpıp sesin yansımasını engeller.

akustik paravan ara bölücü ofis panelleri

Akustik Paravan

Camyünü dolgulu akustik kumaş kaplı paravanlar tekerlekli ve ayaklı olacak şekilde akustik yalıtım uygulamalarında kullanılır. Kütüphane, düğün salonu,açık ofis, hatta fabrika gibi yerlerde ara bölücü duvar görevi görür.

kumaş kaplı akustik panel ses yalıtım

Akustik Panel Nasıl Uygulanır ?


Uygulamanız için kullanılacak doğru kumaşı seçmek, akustik panellerin etkinliğini sağlamak için çok önemlidir . Bazı kumaşlar, birkaç nedenden ötürü akustik olarak diğerlerinden daha iyi performans gösterecektir, ancak dürüst olmak gerekirse, kumaş tek başına ses emilimi üzerinde önemli bir etkiye sahip olmayacaktır.


Duvar ve tavanda sabit ürün kullanılması gerekiyorsa akustik ses yalıtımı yapılması gereken yüzeyi bir bez ile kuru ve temiz hale getirin. Solvent bazlı sıvı tutkalı panelin kullanılması gereken bölgeye ve panelin arka yüzeyin her yerine olacak şekilde sürdükten sonra hafif elle baskı uygulayarak bölgeye sabitleyin. Sıvı tutkal yerine sprey sünger yapıştırıcısı da kullanabilirsiniz.


Akustik asma tavan panellerini uygulamak için özel asma aparat takımları mevcuttur. Öncelikle doğru yerde uygulama yapmak için lazer metre ile panellerin asılacağı alanlar belirlenir. Matkap kullanılarak gerekli noktalardan delik açılır. Tavanda kullanılması gereken aparat monte edilir. Panellere takılan diğer aparatın ucu ile askı aparatı halatı birbirine tutturularak uygulama tamamlanır.

Kumaş Kaplı Akustik Ses Yalıtımı Panelleri

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulama, Toptan ve Perakende Satış,Akustik Danışmanlık ve Akustik Projelendirme Hizmetleri için iletişime geçin.