Satış Hattı
Satış Destek Hattı
WhatsApp Hattı

Epdm Ses Bariyeri

Ses Yalıtım Bariyeri

Epdm Ses Bariyeri yüksek desibeldeki seslerin kesilmesi istenilen alanlarda süngerler arasına uygulanan ses yalıtım malzemeleridir. Aynı zamanda titreşim sönümleyiciliği de sünger malzemelere göre oldukça yüksektir.


Sesin direk kesilmesi isteniyorsa epdm ağır kurşun bariyeri kullanılabilmektedir. Akustik Süngerler ile birlikte uygulanabilen epdm bariyerleri mükemmel akustik performans ve dayanıklılık sağlamaktadır. Genellikle çok güçlü seslerin kesilmesi için mekanik mahallerde veya bateri odalarında kullanılmaktadır.

Epdm Ses Bariyeri

Epdm Ses Bariyeri Özellikleri

  • - Genişlik - 100cm
  • - Levha ve rulo olarak üretilir.
  • - 1,7mm ile 5mm arası kalınlıklarda mevcuttur.
  • - M2 ağırlıkları kalınlığına göre 3 ile 10 kg arasında değişir.
  • - Yanmazlık özelliği bulunmamaktadır.
  • - Siyah renktedir.
  • - Solid esaslı sıvı yapıştırıcı ile yapıştırılarak veya dübellenerek uygulanabilir.

Epdm Ses İzolasyon Bariyeri Nasıl Uygulanır ?

Epdm ses yalıtım bariyeri en ağır yalıtım malzemelerindendir. Taşıması ve uygulaması sünger malzemelere kıyasla çok daha zordur. Muhakkak yüzeyi kapatılacak şekilde kullanılmalıdır. Nem ve küf için dayanıklıdır. Genellikle çift kat alçıpan uygulamalarında iki alçıpan arasında veya ses yalıtımlı kapı uygulamalarında kullanılır.

Epdm Ses Yalıtım Bariyeri Ses İzolasyonu

Ses Yalıtım Bariyeri

Ses Bariyeri ses yalıtım malzemesi, esnek yapısı nedeniyle rezonanssız bir kalite sergileyen, yüksek yoğunluklu, gözeneksiz bir malzemedir. En popüler ses yalıtım ürünlerimizden biridir. Ses izolasyon bariyeri, çeşitli boyut ve yoğunluklarda mevcuttur, ses enerjisinin iletimini engeller ve ses enerjisinin neden olduğu titreşimleri her ortamda sönümler.


Uygun maliyetli bir gürültü izolasyonu çözümüdür ve uygulama açısından piyasadaki çok yönlü ürünlerden biridir. Gürültü kaynaklarını kapatmak, ses dalgalarını saptırmak için kullanılabilir ve çok çeşitli ses senaryolarında kullanılmasına izin verecek şekilde bir şeyin etrafına sarılabilir veya şekillendirilebilir. Tek katmanlı heavy layer epdm bariyer (ve her iki tarafta bir kat alçıpan) bulunan tek dikme duvarlarda, çoklu bina ve konaklama projeleri için standartların çok üzerinde, 56+ STC'ye ulaşılabilir.

Epdm Ses Yalıtım Bariyeri Uygulama Görselleri

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulama, Toptan ve Perakende Satış,Akustik Danışmanlık ve Akustik Projelendirme Hizmetleri için iletişime geçin.