Satış Hattı
Satış Destek Hattı
WhatsApp Hattı

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses İzolasyon Malzemesi

Ses yalıtım malzemeleri duvar, tavan, parke şap altı, zemin ve mekan içinde yapılan ses yalıtımı uygulamalarında kullanabileceğiniz ürünlerdir. Her ses yalıtım malzemesi farklı ses desibelini sönümlemek ve engellemek için özel olarak üretilmiştir. Üretilen bu izolasyon malzemeleri özel test odalarında analiz edilip projelerde kullanılmaktadır. Sadece ses yutum oranı değil sağlık açısından ve kullanılabilirliğe uygun olup olmaması açısından da özel olarak incelenmektedir.

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

akustik sünger ses yalıtım malzemeleri

Akustik Sünger

Yanmaz akustik sünger, basotect melamin sünger, akustik stüdyo süngeri ve dekoratif süngerler hem akustik tasarım hem de akustik yalıtım sağlamak için tercih edilir. Farklı desenleri sayesinde istediğiniz odayı inşa etmeniz mümkün hale geliyor.


ses yalıtım süngeri ses yalıtım malzemeleri

Ses Yalıtım Süngeri

Bariyerli akustik sünger, bondex sünger, kurşun bariyerli sünger, bariyerli akustik süngerpan gibi ses izolasyon süngerleri hacim akustiği ve inşaat akustiği uygulamalarında yaşanabilecek ses geçişlerini engellemek için kullanılan malzemelerdir.


şap altı ses yalıtım malzemeleri

Parke ve Şap Altı Ses Yalıtım Şilteleri

Üst kattan gelen darbe ve topuk sesinden şikayetçi misiniz ? Veya bu şikayetler hiç var olmasın mı istiyorsunuz ? O halde şap ve parke altı kauçuk ve mantar şilte gibi ses yalıtım şiltesi kullanabilirsiniz.


Akustik Zemin Kaplama

Zeminde alt kata giden sesler gibi zeminden yansıyan sesler de mekan içindeki kişileri rahatsız eder. Bundan dolayı zeminde ses yansıtıcı sert kaplamalar yerine daha homojen yapıda ürünler kullanılmalıdır.


tecsound bariyer ses izolasyon malzemeleri

Ses İzolasyon Malzemeleri

Ses yalıtım bariyerleri; epdm heavy layer, keçeli pvc bariyer ve tecsound bariyer. Akustik ahşap kapı, ses yalıtımlı lamine cam, akustik ses yalıtımlı perde vb. ürünler de diğer kaplamalar gibi kullanılan malzemelerdir.


akustik ses yalıtım kabini

Ses Yalıtım Kabini

Gürültüden uzak bir alanda yaşamak ve bu alanı istediğiniz yere götürmek ister misiniz ? Portatif akustik odalar taşınabilir 1 ve 10 kişilik üretilebilir ve yeni trend tasarımlarda üretilen ses izolasyonlu kabinlerdir.


akustik panel ses yalıtım malzemeleri

Akustik Panel

Akustik ses yutum panelleri kumaş kaplı panel ve akustik keçe panel ürünümüzdür. Duvar tavan kaplama, masa ve ara bölücü olarak kullanıma uygundur. Ses yansıtıcı olarak kullanılan akustik ahşap duvar ve tavan paneli ürünlerine de firmamızdan ulaşabilirsiniz.


asma tavan sistemleri ses yalıtım malzemeleri

Asma Tavan Sistemleri

Asma tavan ızgara sistemlerimiz hemen hemen her akustik projeye mükemmel uyum sağlar. Mimarların, proje yöneticilerinin ve inşaatçıların ihtiyaçları akustik asma tavan panelleri, camyünü asma tavan ve metal asma tavan, ile karşılanabilmektedir. Bir sonraki projenizde asma tavan ızgara sistemini bulmak için envanterimize göz atın.


Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulama, Toptan ve Perakende Satış,Akustik Danışmanlık ve Akustik Projelendirme Hizmetleri için iletişime geçin.