Satış Hattı
Satış Destek Hattı
WhatsApp Hattı

Ofis Odası Ses Yalıtımı

Ofis Akustiği Malzemeleri

Ofis odası ses yalıtmı her zamankinden daha önemli. Ofisin ses yalıtımının o kadar da endişe verici olmadığı bir zaman vardı. Yöneticiler işlerini yaparken tek tek ofislere kapatılırken, dış ofisteki tek ses sekreterlerin daktilolarına tıklamasıydı.


Bugünün ofis ortamları geçmiştekinden oldukça farklı. Farklı çalışanların sorumlulukları, ihtiyaçları gibi genellikle değişkendir. Bazı çalışanların diğer ekip üyeleriyle sık sık iletişim kurması gerekebilirken, bazılarının bireysel iş yapmak için tamamen sessizliğe ve odaklanmaya ihtiyacı olabilir. Çoğu durumda, aynı kişinin duruma bağlı olarak farklı zamanlarda her iki ihtiyacı da vardır.

ofis ses yalıtımı

Ofis Akustiği


Ofis ses yalıtımı, çalışanların odaklanmasını ve memnuniyetini artırarak üretkenliğin artmasına yol açabilir. Ancak günümüz ortamında modern bir ofisi ses geçirmez hale getirmenin en iyi yolu nedir?


Ofisinizde normalde ne tür sesler duyarsınız? Gün boyunca sürekli olarak duyduğunuz 85 desibelin üzerindeki herhangi bir ses, ofis gürültü kirliliği olarak kabul edilebilir. Ancak, bazı sesler diğerlerinden daha gıcırdıyor. Doğal olarak, telefonda konuşurken, birbirleriyle konuşurken veya sadece yüksek sesle düşünürken iş arkadaşlarımızın konuşma sesinin son derece sorunlu olabileceğini biliyoruz.

akustik ofis tasarımı

Ofis Ses Yalıtımı Malzemeleri

Tekno Foam, ofis odası ses yalıtımına yardımcı olacak ve ses sızıntısı kaynaklarını ortadan kaldırarak konuşma gizliliğini geliştirecek çeşitli ürünler sunar. Bir ofiste ses yalıtımını yönetmenin harika bir yolu , akustik panellerin kullanılmasıdır . Akustik paneller , iletişim halinde olan kişilerin birbirlerini rahatsız etmeden birbirlerini kolayca duyabilmeleri için belirli bir alan içerisinde ses içeren ses yalıtıcı ve ses yutucu malzemelerden yapılmış özel kesimli panellerdir. Bu ofis ses yalıtım panelleri, açık ofis planınızın farklı bölümlerini bölmek için kullanmakta olduğunuz bölmelere doğrudan gidebilir veya sesi bir boşlukta tutmanız gereken duvarlara veya tavanlara gidebilir.


Ofislerde duvar tavan zemin kaplama uygulamalarında bariyerli bondex sünger, rebonded süngerpan, epdm heavy layer ses yalıtım bariyeri en çok kullanılan ses izolasyon malzemeleri arasındadır. Zemin döşemeleri için parke, şap ve seramik altında; ses yalıtım keçesi, evapan, mantarlı kauçuk levha, mantar şilte kullanılır.


asma tavan sistemleri ses yalıtım malzemeleri

Asma Tavan Sistemleri

akustik ses yalıtım kabini

Ses Yalıtım Kabini

akustik zemin kaplama ses yalıtımı malzemeleri

Akustik Zemin Kaplama

ses yalıtım süngeri ses yalıtım malzemeleri

Ses Yalıtım Süngeri

akustik sünger ses yalıtım malzemeleri

Akustik Sünger

şap altı ses yalıtım malzemeleri

Parke ve Şap Altı Ses Yalıtım Şilteleri

tecsound bariyer ses izolasyon malzemeleri

Ses İzolasyon Malzemeleri

ofis odası ses yalıtımı

Ses Yalıtımlı Ofis Çözümleri

Ofis ses yalıtım malzemelerinin yankıyı ve istenmeyen gürültüyü kontrol etmede çok etkili olmasının anahtarıdır. Ses yalıtımlı kabinler, herkesin özel konuşmalardan keyif almasına, diğer gruplardan en az dikkati dağıtmasına ve ofisin gerçekten kendilerine ait olduğu hissine sahip olmasına olanak tanır. Kurulumu kolay ve tüm zemin alanı boyutlarını optimize etmek için oluşturulan akustik masa bölücülerimiz size monte edilmiş olarak gönderilir, böylece tek yapmanız gereken onları düzenlemek.


Ofisler için bu tür uygun fiyatlı gürültü önleme çözümü yalnızca işlevsel değil, aynı zamanda şıktır. Akustik masa paneli, iç tasarım ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanabilen çeşitli renklerde, dokularda ve desenlerde mevcuttur.


Ofis Ses Yalıtımı Akustik Tasarım Uygulamaları


Ofis Ses İzolasyonu m2 Fiyatları


Ofis Ses izolasyonu m2 fiyatı ses yoğunluğuna bağlı olarak kullanılması tespit edilen malzemelere ve işçiliğe göre değişiklik gösterir. Uygulamanız için fiyat almak isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak teknik ekibimizle görüşebilir ve ofis ses yalıtımı m2 fiyatları hakkında net bilgiye sahip olabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulama, Toptan ve Perakende Satış,Akustik Danışmanlık ve Akustik Projelendirme Hizmetleri için iletişime geçin.