Satış Hattı
Satış Destek Hattı
WhatsApp Hattı

Tekno Touch Sünger

Renkli Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Tekno Touch akustik sünger yüzeyine flok kaplama yapılan akustik ses yalıtımı ve düzenleme çalışmalarında kullanılan ses yalıtım süngerlerdir. Flok doğal yada sentetik materyallerden yapılabilir; pamuk,suni ipek, naylon ve polyester gibi. Flok kaplama malzemenin üzerine sıvı tutkal sürüldükten sonra flok makinesi ile püskürtme yapılır ardından belirlenmiş neme sahip olabilmesi için, akustik süngerler kurutma ve daha sonra fırınlayarak kurutma işlemine alınır.

tekno touch sünger

Tekno touch süngerler ses yalıtımında ve akustik tasarım uygulamalarında kullanılır. Birçok renkte ve modelde bulabileceğinizden dolayı mekanı istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Tekno touch yüzeyi farklı formlara sahiptir. Esnek bir yapıya ve düşük ağırlığı sahip olduğundan dolayı uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tekno Touch Sünger Modelleri

renkli akustik yumurta sünger

Renkli Akustik Yumurta Sünger

renkli akustik labirent sünger

Renkli Akustik Labirent Sünger

renkli akustik düz sünger

Renkli Akustik Düz Sünger

renkli akustik piramit sünger

Renkli Akustik Piramit Sünger

renkli akustik bass küpü

Renkli Akustik Bass Küpü

renkli akustik silindir sünger

Renkli Akustik Silindir Sünger

renkli akustik vicoustic flexi panel

Renkli Vicoustic Flexi Sünger

renkli akustik zigzag sünger panel

Renkli Zigzag Sünger

renkli akustik basotect sünger

Renkli Basotect Sünger

renkli akustik sünger kaplama

Tekno touch renkli akustik süngerler hem akustik tasarım dekorasyon hem de akustik düzenleme sağlayan yalıtım malzemeleridir. Sünger gözenekleri boya ve flok işlemi sırasında kapanabildiği için asıl akustik sünger ses yalıtımı seviyyesi altında performans gösterir. Bunun sebebi sesin gözeneklere hapsolmasını engellemesidir. Ama bu hiç ses yalıtımı sağlamadığı anlamına gelmez.


Tekno Touch Foam Nerede Nasıl Uygulanır ?


Renkli göze hitap eden akustik sünger panelleri akustik proje ve tasarım hizmeti gereken yerlerde kullanılır. Ofis, toplantı odası, radyo odası, sinema salonu, müzik odası, ses kayıt odası bunlardan sadece bazılarıdır. Akustik ses yalıtımı yapılması gereken uygulama alanı kuru ve temiz hale getirilir. Solid esaslı sıvı yapıştırıcı tutkalı alev almaz süngerinin uygulanacağı bölgeye ve süngere her yerine olacak şekilde sürdükten sonra yapıştırılır.

Renkli Akustik Sünger Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulama, Toptan ve Perakende Satış,Akustik Danışmanlık ve Akustik Projelendirme Hizmetleri için iletişime geçin.