Satış Hattı
Satış Destek Hattı
WhatsApp Hattı

Basotect Sünger

Akustik Melamin Köpük | Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Süngerler yangına dayanıklı, yüksek NRC değerlerine sahip, beyaz veya açık gri renklerde üretilen ses yalıtım süngeridir. Basotect melamin sünger, orta ve yüksek frekanslardaki seslerin emilimi, çınlamanın engellenmesi, iç mekanlarda akustiğin sağlanması gereken yerlerde ısı ve ses yalıtımı malzemesi olarak kullanılır.

basotect sünger melamin köpük

BASF Melamin köpüğünden üretilen ve sık gözenek yapısıyla dikkat çeken basotect melamin sünger, akustik ses düzenlemenin haricinde ısı yalıtımında da fayda sağlar. Anlık olarak 290 dereceye kadar ısıya dayanıklı bir malzemedir. Düşük yoğunluklu, melamin reçineden imal edilen ve yapısı melamin köpüğü olan basotect süngeri, ses yutma kabiliyeti sebebiyle ses yalıtımında en çok tercih edilen malzemelerdendir.

Basotect Sünger Modelleri

basotect melamin yumurta sünger

Basotect Yumurta Sünger

Yüzey formu sayesinde ekoyu önler ve sesin kalitesini arttırır. Özel kimyasal maddeler olmadan üretilen bu akustik melamin köpük basotect yumurta sünger bakteri üretmez.

akustik basotect melamin labirent sünger

Basotect Labirent Sünger

Basotect sünger modellerinden biri olan akustik labirent süngerler sesin yankılanmasını yüksek ölçüde düşürdüğü için müzik sektörü ve eğlence mekanlarında kullanılabilir.

basotect sünger yüzer tavan paneli altıgen

Basotect Düz Sünger

Basotect melamin düz süngerler baffle tavan, yüzer tavan paneli gibi modellerde de özel askı aparatı sayesinde kullanılabilir. Daire, atıgen ve üçgen gibi farklı modele çevrilebilir.

basotect silindir sünger beyaz gri

Basotect Silindir Sünger

Tavanda sarkıtılarak veya sabitlenerek kullanılan basotect silindir paneller çok yüksek tavanlarda daha çok tercih edilir. Akustik ses emilim seviyesi yüksek diğer akustik malzeme çeşididir.

basotect sünger ses yalıtımı

Melamin köpük açık gözenekli yapısı sayesinde ses emilimi bakımından yüksek performans sağlar. Yanmaya karşı yüksek mukavemet sağlar, akustik yalıtım uygulamalarında tercih edilir ve son derece etkili ses sönümleme malzemesidir.Yumurta, bariyerli, labirent ve düz şekilleri mevcuttur. Ses emiciliğinin yanı sıra akustik düzeni de optimum ölçüde sağlayan basotect melamin sünger fiyatları, malzeme kalınlığına ve ebadına göre değişkenlik göstermektedir.


Melamin Köpük Kullanım Alanları


Antibakteriyel özelliği bulunan bu süngerler hastanelerde, muayenehanelerde, emar odalarında, odyoloji odalarında birinci sınıf malzeme olarak tercih edilir.

Basotect Melamin Sünger Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri

Uygulama, Toptan ve Perakende Satış,Akustik Danışmanlık ve Akustik Projelendirme Hizmetleri için iletişime geçin.